Chemie je krásná věda

Chemie je krásná věda

Chemie je velice zajímavý předmět, což jistě potvrdí řada studentů našeho gymnázia. Někteří se dokonce rozhodnou věnovat chemii i ve své profesní dráze. Studenty chemického semináře navštívila Martina Trödlerová, studentka Chemické fakulty VUT.

Studenty třetího ročníku chemického semináře přišla seznámit s možnostmi studia na Chemické fakultě VUT. Martina, která zde dokončuje své studium, jim představila jednotlivé studijní obory, jako například Chemii pro medicínské aplikace, Chemickou technologii a nanotechnologie, Aplikovanou analytickou, environmentální a forenzní chemii či Chemii a technologii potravin. Zároveň studentům poskytla cenné informace o přijímacím řízení.

Beseda byla pro studenty velmi přínosná a odnesli si z ní mnoho zajímavých poznatků. Martině držíme palce u státních zkoušek!

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje