roh
jtemplate.ru - free extensions for joomla
roh

Informatika

Portál studenta gynome - jednotné přihlašování k většině školních aplikací

    Vytisknout

skolni login dc8b7

Díky službě SkolniLogin.cz, kterou naše gymnázium od letošního školního roku využívá, se mohou studenti i pedagogové přihlašovat pod jedním účtem k většině školních aplikací. Pojďme si službu stručně představit a popsat její základní možnosti.

Ke službě se dostanete přes odkaz Portál studenta, který najdete na úvodní webové stránce gymnázia v sekci Rychlé odkazy. Před prvním přihlášením do aplikace je nutné provést změnu stávajícího hesla. Nové heslo musí splňovat požadavky, které jsou podrobně specifikovány ZDE. Změnu hesla je nutné provést ve školní síti.

Poté se již můžete pomocí nového hesla přihlásit na Portál studenta. Vašim uživatelským jménem je (v případě žáků gymnázia) vaše školní emailová adresa, jejíž tvar je specifikován ZDE (část před zavináčem je vaše uživatelské jméno do školní sítě).

Po přihlášení na Portál studenta získáte přístup k celé řadě aplikací. Po celou dobu studia na gymnáziu si zde také budete moci stáhnout zdarma nejnovější software společnosti Microsoft, např. operační systém Windows, kancelářské aplikace Office až na 5 vlastních zařízení a další programy.

© Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě