roh
jtemplate.ru - free extensions for joomla
roh

Zeměpis

Úspěch v soutěži "Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava"

    Vytisknout

logo 88697

V regionálním kole mezinárodní soutěže pro studenty středních škol "Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava" získali studenti 3. ročníku vynikající 2. místo.

Studenti našeho gymnázia se stále častěji zapojují do řady projektů, kde mají za úkol prokázat nejen své vědomosti, ale zejména dovednosti. Jedním z nich byl druhý ročník soutěže sedmi partnerských regionů na pomezí Česka, Rakouska a Německa. Studenti středních škol Horního Rakouska, Dolního Rakouska, Dolního Bavorska, Horního Falce, Plzeňského kraje, Jihočeského kraje a Kraje Vysočina měli za úkol připravit týdenní poznávací zájezd, během kterého navštíví všechny uvedené regiony.

foto small 8bcfd

Ve středu 25. května 2016 se v Jihlavě uskutečnilo vyhlášení výsledků soutěže za Kraj Vysočina. Ondřej Dacer, Jan Hubáček, Lucie Chodilová a Evžen Raus zde představili svou prezentaci vytvořenou v aplikaci Prezi s mluveným komentářem. Porota si ji pečlivě prohlédla, ocenila odbornou stránku i technické provedení a soutěžící si odvezli ceny za krásné druhé místo. V červnu se uskuteční mezinárodní kolo soutěže, kam postoupily tři nejlepší práce všech sedmi regionů.

 erdv diplom 25bb8

© Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě