Skvělé atletické medaile

O prázdninách atleti nespali. Po soustředěních a prázdninových závodech se už čtrnáct dní před začátkem školního roku zúčastnili Mistrovství ČR do 22 let v Kladně.

Červnová dorostenecká mistryně ČR na 1500 m se tohoto startu nelekla a z předních pozic zaútočila 600 m před cílem na celé startovní pole. Roztrhala startovní pole a podlehla pouze dvěma závodnicím. Doběhla si opět v osobním rekordu 4:39,05 pro svoji zaslouženou bronzovou radost.

image 353c3

Na tomto mistrovství se objevili i bývalí studenti našeho gymnázia a stejný kov si na trati 3 km/př. odvezla Hanka Homolková. Dvakrát pátý doběhl na tratích 5 km a 1500 m Jiří Šacl. Karel Kulíšek prémiově běžel 5 km, ale v úporném vedru ve slibně rozjetém závodě podlehl svalovým komplikacím. Těšíme se opět na krásné souboje při zářijových startech a především pak při listopadovém Mistrovství ČR v přespolním běhu. Držme jim pěsti.